Coolblue reviews

8
Er zijn 29.554 reviews geschreven op Ervaringen.
Ervaringen Reviews Betrouwbaarheid
2 jaar geleden

Product zoals omschreven, snelle service, duidelijke communcatie over status, prijs

2 jaar geleden

Gemakkelijk besteld, afgeleverd conform afspraak. Top.

2 jaar geleden

Prima keuze en goede voorlichting. Ook aftersales met tips is zeer nuttig. Enige puntje van kritiek is dat als de afspraak staat gepland je niet kunt reageren op hun sms'jes.

2 jaar geleden

Snel en simpel bestellen. Vloeiend procurement proces en alles volgens afspraak, netjes geleverd

2 jaar geleden

Altijd snel bezorgd en goede service

2 jaar geleden

Nette levering, goede communicatie

2 jaar geleden

Gaat gewoon altijd goed bij Coolblue. Niet perse de goedkoopste maar service is ook wat waard.

2 jaar geleden

Snelle levering en een gele aardige bezorger. Wachtte geduldig tot ik er asn kwam en vroeg zelfs of hij mij met de boodschappen kon helpen. Wat een service, de 10 dik verdiend

2 jaar geleden

Alles prima geregeld , van A tot Z!

2 jaar geleden

Service van coolblue is altijd uitstekend, en ben ook tevreden met de tweedekansjes die ik bij jullie koop. Scheelt iedere keer weer ~20% op goede producten, gewoon goed geregeld.

2 jaar geleden

Top klantenservice en een goede ervaring!

2 jaar geleden

Wasmachine werd afgeleverd, leek klaar voor gebruik maar de stabilisator stangen zaten nog in de wasmachine. Bij afleveren werd gezegd: 1e keer donkere was wassen. Was handiger geweest als ons gezegd was dat de stabilisator stangen nog verwijderd moeten worden. Was handiger geweest als bij afleveren een duidelijke instructie zit om als 1e actie de stabilisator stangen te verwijderen.

2 jaar geleden

Prima service en levering eerder dan aangegeven

2 jaar geleden

Prima en volgens afspraak geleverd

2 jaar geleden

Het bezorg moment was zoals afgesproken, en het product was uitstekend verpakt.

2 jaar geleden

Uitstekende service en ondersteuning

2 jaar geleden

Snelle levering, zoals afgesproken, goede communicatie.

2 jaar geleden

Snel, betrouwbaar, vriendelijk

2 jaar geleden

Nieuwe Zelda is superleuk, Coolblue heeft de verzending van de Collector's Edition netjes uitgevoerd en op tijd geleverd. Klein puntje van kritiek is wel dat er een sticker op de doos was geplakt. Die was er op zich goed af te halen, maar dat laat wel een klein beetje plakresidue achter. Voor de echte verzamelaar is dat een puntje van kritiek omdat de doos dan niet mint meer is :) Voor mij persoonlijk niet echt een issue.

2 jaar geleden

Zoals gewoonlijk top service van Coolblue, netjes binnen de aangegeven tijd geleverd volgende dag. Ik bestel mijn electronica alleen op Coolblue.

2 jaar geleden

Zeer absurde situatie met coolblue, in het verleden vaker zonder problemen besteld en zeer tevreden maar dat vervalt allemaal door deze situatie. Had impulsief een monitor gekocht en besefte achteraf dat dit de verkeerde maat was, eigen schuld balen en dacht hem meteen netjes retour te sturen, dit gedaan en retour snel binnengekomen en verwerkt en netjes mijn geld terug, all good.? niet dus, vervolgens begon de ellende, na een aantal gemist e-mails (mijn schuld) blijkt het dat zij een andere monitor hebben ontvangen (hoe dan.?) nu wordt alles verhaald op mij en wordt direct agressief een incasso bureau ingeschakeld (klantvriendelijk) natuurlijk direct mijn rechtsbijstand ingeschakeld en die geven ook aan dat dit wettelijk geeneens is toegestaan maar ik zit nu wel met de ellende dat ik een incassobureau in mijn nek heb, heb dit nog nooit ergens meegemaakt en dan staat coolblue er om bekend klantvriendelijk te zijn, kan deze gehele situatie geeneens bevatten.

2 jaar geleden

Snel , prijs goed, vriendelijk

2 jaar geleden

Goede service en prijzen goed

2 jaar geleden

Altijd snelle levering en communicatie hierover

2 jaar geleden

Groot assortiment, duidelijk website. Snelle levering. Betrouwbaar heel belangrijk. Top service wanneer er iets niet goed is, geruild of gerepareerd moet worden. Kortom top winkel

2 jaar geleden

Bezorging is top.maar een antidiefstal sticker midden op een collectors edition gamedoos plakken is wel slecht. En waarom in een zak vervoeren? Hoeken beschadigd.

2 jaar geleden

Snel bezorgd, en goede installatie uitleg in de mail. Bedankt!

2 jaar geleden

Ik had een spel ge pre-ordered met als belofte op release datum deze te ontvangen, dit hebben ze niet waar kunnen maken, uiteindelijk heb ik het spel pas een dag later ontvangen. Verder had dit pakketje makkelijk via de brievenbus ingegooid kunnen worden. Coolblue deed dit niet, en ik moest hiervoor thuisblijven om het te ontvangen.

2 jaar geleden

Super fijn om te vergelijken via CoolBlue en super levering.

2 jaar geleden

Ik had een microsoft surface tablet besteld waar een actie van een gratis toetsenbord bijzat. Bij het bestellen leek alles goed, maar toen hij een dag later aankwam zat het toetsenbord er niet bij. Gebeld maar de klantenservice en die heeft mij vertelt dat de acties er nooit is geweest. Ik heb toch echt zelf gezien dat je het erbij kon krijgen en mediamarkt heeft de actie ook gehad, maar op mijn bon kon ik het ook opeens nergens terugvinden en de klantenservice kon niks meer voor mij betekenen zeiden ze.

Meer Coolblue reviews